نتایج جستجو برای عبارت :

استعفای جهانگیری از معاون اولی واقعیت داره ؟ | جریان استعفای دادن جهانگیری چیه

استعفای جهانگیری از معاون اولی واقعیت داره ؟ | جریان استعفای دادن جهانگیری چیه ایا جهانگیری استعفا داده ماجرای کامل استعفا دادن جهانگیری از سمت معاون اولی جهانگیری چرا استعفا داده علت استعفا دادن جهانگیری چیست
استعفای جهانگیری از معاون اولی واقعیت داره
روایت صوفی از استعفای معاون اول : جهانگیری استعفا داد،رهبری موافقت نکردند،  تصمیم به استعفا گرفت یا استعفا داد. به دنبال آن استعفا چون رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی بود، باید اذن رهبری را هم م
سردار عصمتی پور در دوران خالصانه خدمتش در پستهای مختلف سازمانی اشتغال به کار داشت ، از جمله وی معاون آموزش لشگر ۲۱ امام ، معاون عملیات سپاه هشتم ثامن الائمه ، فرمانده گروهان و گردان ضربت ، مدیر تحقیق و مطالعات متون درسی ، معاون سازمان اد.ع ، معاون طرح و تحقیقات آموزشی ، معاون علمیات قرارگاه مرکزی رمضان و موسس مرکز آموزش شهید ثابت خواه بود
مشاهده مطلب در کانال
با معاون پژوهشی دانشگاه جلسه داشتیم؛ شاکی بود که اساتید شدن مثل معلم مدرسه و تمام کارشون شده سر کلاس رفتن و ... باید کار پژوهشی باشه. باید هر استاد حداقل سالانه 50 تومن آورده پژوهشی از طرح های برون دانشگاهی داشته باشه و .... گفتم: آقای دکتر شما درست می فرمایید ولی من نمیدونم چقدر بین معاونتا تعامل هست. الان معاونت آموزشی هم به شدت تأکید داره که ما 4 روز در هفته کلاس داشته باشیم یک روز هم لازمه برای آماده شدن برای انن کلاسها. دیگه زمان و انرژی میمون
معاون گردشگری:
قول اختصاص یک خط اعتباری برای سفر خانواده‌ها بعد از کرونا را از معاون اقتصادی رییس‌جمهور گرفته‌ام.
جزئیات بسته تشویقی سفر معلوم نیست، اما پیشنهادهایی درباره تخصیص تسهیلات به شکل وام سفر و یا کارت‌های اعتباری سفر مشابه «سفرکارت» از سوی برخی کارشناسان و فعالان گردشگری مطرح شده است.
چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۹۹@IrNews_24
[عکس 640×426]
مشاهده مطلب در کانال

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: در حال حاضر در مراحل نهایی کار به سر می‌بریم. به ویژه در بخش تجهیزات طی گفت‌وگو‌هایی که با آقای حسینی معاون مسکن و ساختمان وزارتخانه داشتیم در نظر است تا هماهنگی بیش‌تری با شرکت بهره‌بردار برای تحویل مترو انجام شود
ادامه مطلب
 بسم الله الرحمن الرحیم
کارکنان سال تحصیلی ۱۳۹۸ ۱۳۹۹ دبیرستان نمونه دولتی ملاصدرا دوره اول
مدیر : محمد صرفی
معاون پرورشی : قاسم جوادی نژاد
معاون دفتری : ایوب شکاریان
ناظم : حمیدرضا میرصابری
با آرزوی موفقیت برای همگان
امیر محمد طاهری _دانش آموز نهم ب 
معاون قوه قضائیه و رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات به برخوار سفر خواهد کرد + جزئیاتبه گزارش عصرحباد؛ حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری، معاون قوه قضائیه و رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات کشور فردا (پنجشنبه ۱۴ آذر) به شهرستان برخوار سفر خواهد کرد.
وی در این سفر در جلسه شورای اداری شهرستان برخوار حضور پیدا خواهد کرد.
گفتنی است امروز (چهارشنبه ۱٣ آذر) حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه به اصفهان سفر کرده است.
#فرهیختگان_خالدآباد
با افتخار به اطلاع همشهریان عزیز خالدآبادی می رسانیم ؛
با حکم سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی، جناب سرهنگ #احمدسعیدیان به سمت معاون مبارزه با جرائم جنایی ناجا منصوب شد.
#متولیان_خالدآباد
#متولیان_آقاعلی_عباس
@motvalian
معاونین شهردار منطقه طی بازدید میدانی مشترک از پروژه های پایلوت مناسب سازی سال جاری دیدن کردند.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در این بازدید که با حضور محمد مهدی گندمی معاون فنی و عمرانی، علیرضا مرآتی معاون حمل و نقل و ترافیک، نیما پروین معاون برنامه ریزی و توسعه شهری و نمایندگان معاونت خدمات شهری و محیط زیست همراه بود از پروژه های پایلوت مناسب سازی سال جاری بازدید شد.گفتنی است هدف از این بازدید برآورد صحیح از پروژه ها به هنگام اجرای
معاونین شهردار منطقه طی بازدید میدانی مشترک از پروژه های پایلوت مناسب سازی سال جاری دیدن کردند.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در این بازدید که با حضور محمد مهدی گندمی معاون فنی و عمرانی، علیرضا مرآتی معاون حمل و نقل و ترافیک، نیما پروین معاون برنامه ریزی و توسعه شهری و نمایندگان معاونت خدمات شهری و محیط زیست همراه بود از پروژه های پایلوت مناسب سازی سال جاری بازدید شد.گفتنی است هدف از این بازدید برآورد صحیح از پروژه ها به هنگام اجرای
سر کلاس ۱۲ تجربی بودم و مشغول درس دادن که معاون وارد کلاس شد و از من اجازه خواست چند دقیقه زمان کلاس را به او اختصاص دهم تا با دیدن ناخن بچه ها نمره ی انضباط بچه ها را بدهد! دانش آموزان غافلگیر شدند و هیچ راه فراری نداشتند. برخی علاوه بر ناخن بلند داشتن، لاک جیغ هم زده بودند‌.
معاون ردیف کنار دیوار را چک کرد. در این بین زهرا از دانش آموزان خوب کلاس برای اینکه معاون گیر به ناخنهای بلندش ندهد با ایما و اشاره از من اجازه خواست تا از کلاس خارج شود. ص
اگر معاون توسعه و فناوری رسانه صدا و سیما بودم کارهای زیر را انجام می‌دادم
1- فرستنده های رزرو را حذف و از تمام ظرفیت فرستنده ها برای انتشار محتوا استفاده می‌کردم
   - مراکز استانها در این پیشنهاد استثناء هستند
   - پذیرش ریسک قطعی های احتمالی ارزش دریافت محتوای شبکه های غیر قابل دریافت را دارد
هنرستان حائری در حال حاضر با مدیریت آقای "سعید زندی مقدم" و با همکاری آقایان: "مهدی تقی پور" با عنوان معاون آموزشی، آقای "علی عبدی نسب" با عنوان معاون فنی که امسال جایگزین آقای "اکبر غلامی مرزدشتی" شده است. آقای "علیرضا مهدوی نیا" با عنوان معاون پرورشی که دو سال پیش جایگزین آقای "سیدمرتضی حیدری یزدی" شده است و آقای "سیدمرتضی حیدری یزدی" با عنوان معاون اجرائی که دو سال پیش جایگزین آقای "عباس آخوندی اناری" شده است. آقایان "اصغر دره زرشکی"، "حسین ابوا
اگر معاون توسعه و فناوری رسانه صدا و سیما بودم کارهای زیر را انجام می‌دادم
1- فرستنده های رزرو را حذف و از تمام ظرفیت فرستنده ها برای انتشار محتوا استفاده می‌کردم
   - مراکز استانها در این پیشنهاد استثناء هستند
   - پذیرش ریسک قطعی های احتمالی ارزش دریافت محتوای شبکه های غیر قابل دریافت را دارد.
2- سرویس زیرنویس را در گیرنده های دیجیتال راه اندازی میکردم
دستور جلسه وخلاصه مذاکرات:
 در جلسه ای که در تاریخ  ۹۷/۸/۱12  در محل دفتر معاون پرورشی تشکیل شد  ابتدای جلسه گزارشی از عملکرد انجمن ها وفعالیت  
اعضاء ارائه شد وپوشه فعالیت انجمن ها بررسی شد.وگزارشی کلی از فعالیتهای انجام شده توسط رییس شورا عنوان شد.ودر خصوص  پیگیری 
مسابقات فرهنگی هنری وپرسش مهر  وموضوع ومحتوای مسابقات وهمکاری اعضا در اینخصوص برای روند بهتر پیشرفت کار مواردی توسط معاون پرورشی عنوان  شد.ودر خصوص بزرگداشت سیزده آبان وروز
2439 - «امیرعباس فخرآور» مواجب‌بگیر دولت آمریکا، با
اذعان به مزدوری بسیاری از گروه‌های اپوزیسیون برای دولت آمریکا، اعتراف
کرد: “خبر دارم که اعضای حزب مشروطه (لیبرال - دموکرات) در دیدار اخیرشان با
«برایان‌هوک» (معاون وزیر امور خارجه آمریکا)، از معاون او درخواست پول
کرده‌اند!”منبع: yon.ir/mzdr97
دانلود فایل اصلی
بازدید و ابراز همدردی جناب آقای دکتر آرام مدیرکل بهزیستی مازندران به همراه جناب آقای رجبی معاون پشتیبانی ، آقای حسین زاده معاون امور اجتماعی ، آقای منفرد رئیس حراست و احمدی رئیس بهزیستی شهرستان از مددجویان حادثه دیده و اهدای کارت هدیه 

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کردستان اضافه کرد: چنانچه حفر چاه آب خانگی در مجاور چاهها یا منابع آبی مجوزدار بوده و بر این منابع(دارای مجوز) تاثیرگذار باشد، در صورت تایید کارشناسان این شرکت، مسدود می‌شود.

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه‌ای کردستان عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از آنجاییکه چاه‌ خانگی اغلب در منازل برای تامین آب شرب مورد نیاز حفر می‌شود، بنابراین آمار دقیقی از تعداد چاه‌های غی
دومین جلسه کمیته مناسب سازی معابر منطقه 19 در سال جاری با حضور معاون فنی و عمرانی، معاون حمل و نقل و ترافیک، نمایندگان اداره کل معماری و ساختمان شهرداری تهران وسایر مدیران شهری برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در این جلسه برنامه عملیاتی شهرداری منطقه در خصوص مناسب سازی معابر ، بوستان ها و ساختمان ها در سال جاری اعلام شد.گفتنی است در این جلسه بر تسریع در بازدید از معابر و انعقاد قراردادها،  آغاز به کار مناسب سازی معابر پیش از ق
یه مورد درگیرشدید مثلا اومده چند تا خیابون پایین تری ( رفتیم از ستاد فرماندهی افطاری گرفتیم اومدیم با معاون کلانتری به درجه سر گردی) 
بیشعور آژیر ماشین رو دم افطار تا اون جا که جا داشت باز کرده یه راست دم داره با سرعت میره و فوش خوار مادر میده به مردم . سن 57 اینا میشه .
یه وقتی ها خود واقعی شو نشون میده ولی چون سنش بالاس احترام سنش رو نگه می دارم . 
پی نوشت یک : زور میاد ببینم این با این سنش داره فوش خوار مادر میده .میخوام بگم که آدم ها خوبی و بدشو د
در نامه مشهور مرحوم سید جمال الدین اسدآبادی به آیه الله میرزای شیرازی مرجع شیعیان جهان آمده است:
 "بانک؛ می‌دانی بانک چیست؟
بانک عبارت از این است که زمام ملت را یک جا به دست دشمنان اسلام داده و مسلمانان را بنده آنها نموده و سلطنت و آقایی کفار بر آنها را بپذیرند." 
چند روز قبل معاون اول رئیس جمهور ضمن بازدید از مناطق سیلزده در سخنانی گفت:
"کشوری که این همه ثروت دارد دستش را برای کمک دراز نمی‌کند"
ادامه مطلب
 در جلسه ای که در تاریخ  ۹۷/۸/۱12  در محل دفتر معاون پرورشی تشکیل شد  ابتدای جلسه گزارشی از عملکرد انجمن ها وفعالیت  
اعضاء ارائه شد وپوشه فعالیت انجمن ها بررسی شد.وگزارشی کلی از فعالیتهای انجام شده توسط رییس شورا عنوان شد.ودر خصوص  پیگیری 
مسابقات فرهنگی هنری وپرسش مهر  وموضوع ومحتوای مسابقات وهمکاری اعضا در اینخصوص برای روند بهتر پیشرفت کار مواردی توسط معاون پرورشی عنوان  شد.ودر خصوص بزرگداشت سیزده آبان وروز
نه روز روزگارش مثل روزه
نه شبهاش رنگ و بوی ماه داره
حواس روزگارش پرت انگار
همیشه توی سینه اش آه داره

به روی دلخوشی ها چشم بسته
برا غصه دلی آگاه داره
به هر دشت و دمن خونده فراغی
به لب هاش غزلی جانکاه داره 

گمونم دل زلیخایی کشیده 
که دائم سر میون چاه داره
نگارش دیگه بی نام و نشونه
که یکسر حوس بیراه داره

به دنبالش جلو چشم رقیبون
سر جنگ با قشون شاه داره
دوچشمونش به راه قاصدک هاست
هوای دلبر دلخواه داره

متن آهنگ مگه واسه تو فرقی داره مهدی جهانیدلخوشی من توبودی که رفتی خواب میبینم هی به خونه برگشتیبد جا ولم کردی تو این همه سختی کی از حال من خبر دارهدنیا شده تیره انگار دیگه دیره تصمیم تو گرفتی که خبری نی دیگهخیلی وقته دلم از زندگی سیره کی از حال من خبر دارهکی از حال من خبر داره کی از حال من خبر داره مگه واسه تو فرقیم داره
ادامه مطلب
1. دیشب نصف شب دیدم صدای سنجاب میاد :| رفتم دیدم داداشم داره چوب شور میخوره و فوتبال میبینه :)) هیچی دیگه حاجی نشستیم فوتبال دیدیم :)) فقط قیافه رونالدو وقتی تعویضش کردن و یارویی که باهاش تعویض شد گل زد :)))) زیبا نبود؟
2. معاون کوچولوعه اجازه داد به دست تپلوش دست بزنم ^~^ حاجی فشار دادم با انگشتم دستشو، تا بینهایت رفت تو :)))))) 
3. امروز داشتم میمردم! به معنی واقعی کلمه! به زهرا حرفایی که یکی باید به خودمو میزد زدم، خوب شدم. زیبا خوب نشدم؟ :)
4. لینک
به گزارش عصرحباد؛ حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری، معاون قوه قضائیه و رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات کشور فردا (پنجشنبه ۱۴ آذر) به شهرستان برخوار سفر خواهد کرد.
وی در این سفر در جلسه شورای اداری شهرستان برخوار حضور پیدا خواهد کرد.
گفتنی است امروز (چهارشنبه ۱٣ آذر) حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه به اصفهان سفر کرده است.
❇️ معاون بهداشت وزارت بهداشت در نشست خبری: بازگشایی صنوف به معنای عادی شدن شرایط نیست ضرورت ثبت نام صنوف در سامانه وزارت بهداشت به منظور ارسال پروتکل بهداشتی مشاغل مختلف تدوین بیش از 102 پروتکل برای 12 هزار شغل تاکید بر رعایت پروتکل‌ های بهداشتی رعایت پروتکل ‌های بهداشتی ریسک ابتلا به کووید 19 را کاهش می دهد ضرورت ثبت علایم در سامانه وزارت بهداشت از سوی مردم مردم باید همچنان نکات بهداشتی را رعایت کرده و به هیچ وجه برای کار غیر ضروری از م
یه  پرنده دوست دارهآسمون  آبی باشهروزای خوب خداصاف و آفتابی باشه
 یه  پرنده دوست دارهخوب و مهربون  باشهشب پیش ستاره هاروز تو آسمون  باشه
یه  پرنده دوست دارهتو دلا غم نباشهلبا پرخنده باشهدرد و ماتم نباشه
 یه  پرنده دوست دارهرو  زمین جنگ نباشههمه دل ها شاد باشنهیچ دلی تنگ نباشه
یه  پرنده دوست دارهقفسش باز بمونهاز قفس فرار کنهراحت آواز بخونه
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: معاونت
امور جوانان جمعیت هلال‌احمر استان قم تنها با داشتن یک شعبه، تا کنون هزار
و 139 نفر در سامانه جامع جوانان و داوطلبان ثبت نام کرده است. این در
حالی است که اجباری برای ثبت نام وجود ندارد و تنها درصد مشارکت مهم است.
ادامه مطلب
معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز بکار کمیته سقف
اجاره‌بهای مسکن با هدف ضابطه‌مند شدن افزایش نرخ اجاره خبر داده است.اما
آیا این برنامه در راستای کمک به مستاجران عملیاتی می‌شود؟ آیا به سرنوشت
طرح "تعیین سقف افزایش بها" در دولت دهم گرفتار نمی‌شود؟
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،
اخیرا مازیار حسینی، معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با
اعلام این‌که افزایش اجاره‌بها، ضابطه‌مند می‌شود از آغاز به کار کمیته سقف
اجاره
محمود علیزاده معاون سازمان عمور مالیاتی اظهار داشت: بر اساس مصوبه سوم اردیبهشت سال جاری شورای عالی هماهنگی سران قوا موعد مقرر در قانون مالیات‌های مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده نسبت به تسلیم اظهارنامه های مالیاتی و رسیدگی های مالیاتی که مهلت انقضای آن ۹۹.۲.۱ لغایت ۹۹.۴.۳۱ بوده به مدت دو ماه و در حداکثر تا پایان ۳۱ شهریور تمدید می شود و تمامی احکام مرتبط در این تمدید مترتب است.
معاون فنی و حقوقی سازمان امور مالیاتی در مورد تکالیف این دوره نی
دارم میترسم ... 
داره میترسونتم ... این زندگی ... ادماش ... رابطه هاش .. عشق و نفرتاش ... 
این بی اعتمادیاش داره میترسونتم ... 
سرد شدنایه یهوییش داره میترسونتم
دل بستنا و دل کندناش ... نادیده گرفتنا و نادیده گرفته شدناش داره میترسونتم 
دارم میترسم ...
میترسمو ...
هییییییییس یادت نره تو حق اعتراض نداری
معاونت در جرم

براساس ماده 126 قانون مجازات اسلامی اشخاص زیرمعاون جرم محسوب می شوند:

الف-هرکس ، دیگری را ترغیب ، تهدید، تطمیع، یا تحریک بهد ارتکاب جرم نماید یا با دسیسه یا فریب یا سوء استفاده از قدرت موجب وقوع جرم گردد.
ب- هرکس وسایل ارتکاب جرم را بسازد یا تهیه کند یا طریق ارتکاب جرم را به مرتکب ارائه دهد.
پ-هرکس وقوع جرم را تسهیل کند.
تبصره-برای تحقق معاونت در جرم ، وحدت قصدو تقدم یا اقتران زمانی بین رفتار معاون و مرتکب جرم شرط است.چنانچه فاعل
اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا الحَسَنِ یا عَلِیَّ بنَ مُحَمَّدٍ اَیُّهَا الهادیِ النِّقِیُّ✨
ای دوست بیا که وقت شادی آمد
هم عزت و هم نور الهی آمد
بر خلق خدا رحمت حق نازل شد
فرزند تقی امام هادی آمد
میلاد امام هادی ع مبارک‌تون باشه
از قشنگ‌ترین دعاهایی که از نظر من در مورد ائمه وجود داره زیارت جامعه‌ی کبیره هست که یادگیری از امام هادی ع نقل شده
اگه وقت دارید یه دور با دقت و با ترجمه بخونید که دقیقا امامان چه جایگاهی دارند
پارسال به تاریخ قمری

معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان تصریح کرد: مرال ها هر سال اواخر تابستان و اوایل پاییز در فصل جفت گیری سرشماری می شوند.سربازی در پایان خاطرنشان کرد: مرال بزرگ ‌ترین علف خوار جنگل‌های شمال ایران است که به دلیل تخریب زیستگاه و شکار بی‌ رویه در معرض خطر انقراض قرار گرفته است.

معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان گفت: سرشماری مرال های گیلان تا نیمه مهرماه ادامه دارد.
به گزارش ایسنا_ منطقه گیلان، منصور سربازی با اشاره به اجرای سرش
دانشگاه آزاد اینجا سه تا واحد داره
1. واحد مرکزی که تو یکی از بهترین جاهای شهر هست و نزدیک ی خیابون که مراکز خرید لوکس و شیکی داره
2. واحد سما که تو ی جای متوسط رو به بالای شهر قرار داره و الان رسما شده مدرسه ابتدایی و متوسطه
3. سایت 3 که 3 کیلومتری خارج از شهره و نود درصد دانشکده ها و کل بخش آموزش و پژوهش و ریاست اونجا هستند (از جمله ما)

قبلا فقط دانشکده اقتصاد و مدیریت تو واحد اولی (مرکزی) بودند
حالا حدود ده روز پیش مدیر گروه گفت پیشنهاد شده ما بری
روایتی از زندگی سیاسی «دیک چینی» که به عنوان پرنفوذترین کارمند دفتر
ریاست جمهوری آمریکا، از قدرت سیاسی خود به عنوان معاون رئیس جمهور در جهت
تغییر وضعیت جهان استفاده کرد و…
در واقع با دیدن فیلمهایی مثل چرنوبیل یا کتاب قانون دیکتاتورها ما به درون هیئت حاکمه این کشور ها وارد می شویم و افتضاحات سیاسی تا منافع فردی تا رسیدن به قدرت و.....مطلع می شویم .
 تسبیب در جنایت عبارت است از اینکه         کسی  سبب تلف شدن  یــا جنایت دیگری را فراهم کند و  خود مستقیما مرتکب جنایت نشود,               به طوری که  اگر نبود جنایت حاصل نمی شدمانند اینکه چاهی بکند و کسی در آن بیفتد و آسیب ببیند.(ماده ۵۰۶ ق.م.ا)
 اجتماع سبب و مباشر                                اگر دو یا چند عامل برخی به مباشرت و برخی به تسبیب در وقوع جنایتی تاثیر داشته باشند عاملی که جنایت مستند به اوست ضامن است.
 اگر در جمع اسباب ومباشرین جنایت م
بنام خدا 
صورتجلسه طرح یک روز 
در جلسه ای که با مدیر ومعاونین در دفتر آموزشگاه تشکیل شد تصمیم گرفته شد در تاریخ 97/12/18 در کلاسها اجرا گردد.ودر جلسه با انتخاب مدیر ومعاون 
پرورشی ومعاون اجرایی ومعاون آموزشی وانتخاب دبیران کلاسها و شرح وظایف آنها بمدت یک روز مورد تصویب اعضاء ومدیر آموزشگاه قرار گرفت

معاون اجرایی

معاون پرورشی

مشاور

معاون آموزشی
تهیه بنر جدید شعار سال

مدیر آموزشگاه در کنار معاون آموزشی

مربی پرورشی
یک ماه دووم آوردم. آفرین به من.
فضای خالی دلتنگی داره؟ انگار داره.
خوشحالم و زندگی با وجود تمام به‌گایی‌ها روی خوشش رو داره نشون میده. امتحان و کوییز و تکلیف داره از روم رد میشه ولی خوبم. خوبم. واقعا. درکم از زندگی تغییر کرده یه ذره. رنگا رو سردتر می‌بینم. بوهای خوش به جای لذت‌بخش بودن بینی‌ام رو میسوزونن. در کل حس میکنم که همه دارن ادا درمیارن و کسی خود واقعیش نیست.
خبر عجیب دربارهی آلودگی هوا
«جگرکی» عامل آلودگی هوا بود؟
فارس نوشت: معاون عمرانی استاندار تهران گفت: استقرار یک جگرکی سیار در کنار دستگاه سنجش آلودگی باعث افزایش شاخص آلودگی هوا شده بود.
معاون عمرانی استاندار تهران افزود: ایستگاه‌های پیرامونی همه در حد ۱۱۰ بودند، لذا از حوزه محیط زیست خواستیم که مسئله را بررسی کنند و پس از بررسی متوجه شدند که یک جگرکی سیار در نزدیکی ایستگاه مستقر شده و دود آن هم مستقیم به ایستگاه سنجش وارد می‌شود و این م
فرماندار شمیرانات
معاون سیاسی انتظامی فرماندار تهران و رئیس ستاد انتخابات تهران
رئیس آموزش  و پرورش منطقه 3 تهران
معاون اجرایی مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما
دبیر شورای هماهنگی نیروهای انقلاب اسلامی تهران
عضو حزب جمهوری اسلامی در زمان ریاست شهید مظلوم آیت ا.. بهشتی
پژوهشگر مرکز تحقیقات و سنجش افکار
مدرس دانشگاه پیام نور
مشاور رئیس دانشگاه و مسئول مرکز مشاوره دانشگاه بین المللی اهل بیت (ع)
عضو شورای حفظ حقوق بیت المال
رئیس شورای هماهنگی م
زندگی همیشه یه چیز عجیب داره برای رو شدن. داره که همین چندشب، شب تولدم ساعت دوازدهش از خوشحالی نمی‌دونستم چیکار کنم و ساعت سه و نیم صبحش از گریه و ناراحتی خوابم نمی‌برد. داره که وقتی امروز صبح تویِ اوجِ عصبانیت یه جمله‌‌ای که نبایدو سرِ یه نفر که دوسش داشتم فریاد زدم، تو کمتر از دو ساعت همون جمله و همونجوری از دهنِ یکی دیگه برگشت بهم. داره که من لحظه‌ی اول خشکم زد. داره که این حجم از نبودن انبار شده تویِ تمامِ وجودم. نبودنِ بقیه و نبودنِ خود
دانلود اهنگ دور هم بودن چه حالی داره / ریمیکس شاد
دور ♪ هم … بودن چه حالی داره … !! ♪♪دوتا ♪ چشمات … عجب جادویی داره … !! ♪♪دلم ♪ امشب حال … خوبیو داره … !! ♪♪مگه ♪ دنیا … بهتر ما آخه داره … !! ♪♪توی♪ این … دورهمیا دلم با توئه … !! ♪♪با ♪ دلم راه بیای … من دلم میدوئه … !! ♪♪اگه ♪ این … خوابه نذاری که بیدار بشم … !! ♪♪کم ♪ کم ممکنه … از عشق تو بیمار بشم … !! ♪♪تو ♪ بخوای حاظرم … حتی واسه تو یار بشم … !! ♪♪امشب ♪ شب … مهتابه چشا بی خوابه …
بزرگترین کانال خبری جامعه خاوری ها
در کمال بی طرفی و جهت اطلاع رسانی به قوم عزیز خاوری تقدیم میکند:
معرفی نامزدهای خاوری انتخاباتی مجلس
#دکتر_محمدرضا_باقری
سوابق اجرایی و فعالیتهای سیاسی_اجتماعی:
نامزد #خاوری انتخابات مجلس
از حوزه تربت جام
مدرس دانشگاه
دستیار ویژه و مشاور معاون وزیر آموزش و پرورش
مشاور رییس کمیسیون امنیت ملی
کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس
مشاور مدیر کل آموزش و پرورش استان
مشاور امور بین الملل معاون فرهنگی دانشگاه ش
مراسم تکریم مدیر کانون در روز سه شنبه 16 مهرماه 1398 در محل سالن همایشهای کانون برگزار شد. در این آئین که معاون محترم پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی ، رئیس اداره امورتربیتی اداره کل ، معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان ، معاونین آموزشی و پرورشی مدیریت ، تنی چند از کارشناسان مدیریت و معاونین و مربیان تربیتی مدارس شهرستان حضور داشتند از دو دهه تلاش خستگی ناپذیر آقای حسین توکلی تجلیل و آقای سید احمد حقانی ثانی بع
یک توپ بسکتبال توى دست من تقریبا ۱۹ دلار می ارزه اما توى دست مایکل جردن تقریبا ۳۳ میلیون دلار!بستگی داره توپ توى دست کی باشه!یک عصا توى دست من می تونه سگ ها رو دور کنه اما توى دست موسی(ع) دریای بزرگ رو می شکافه!بستگی داره عصا توى دست کی باشه!دو تا ماهی و یه تکه نان توى دست من یه ساندویچ می شه اما توى دست حضرت عیسی(ع) هزاران نفر رو سیر می کنه!بستگى داره روزى شما دست کى باشه!همانطور که می بینید ، بستگی داره هرچیزى ، توى دست کی باشه!پس ، دلواپسی هایت ،
خیلی ممنونم ازت بهترینم . به خاطر همه چی :)
به خاطر زندگی که به من دادی و به خاطر اینکه میذاری من شاد بمونم :)
امروز خبر خوب کم نشنیدم . هفته دیگه کلا تعطیل کردیم :دی
کلاس من و چند نفر دیگه رو میخواستن عوض کنن تایم اون کلاسه هم واقعا بد . 22 نفر جدید آورده بودن ، میخواستن از کلاس ما 10 نفر بردارن ببرن اون کلاس که شرط اینکه کلاس برگزار بشه ( حداقل 25 نفر) داشته باشن . خلاصه اون معاونی که میخواست این کار رو انجام بده اومد کلاسمون گفت که کسی داوطلب هست بره ا
همه با یک بالش و پتو ولو شده اند توی اتاق و گوشه ی پذیرایی و خلاصه هر جا که بشود یک چُرت شیرین عصرانه زد.
صدای بازی کردن پسر های همسایه از توی کوچه می آید که به یقین آن بازی «گل کوچیک» است. برای خودشان آهنگ گذاشته اند و سخت درگیر بازی اند.
همین دیروز که داشتم تلفنی با دریا حرف میزدم، گفتم :«فقط کرونا و قرنطینه میتونه بچه های همسایه های گلپری رو تو خونه نگه داره، از وقتی اومدیم اینجا اصلا تو کوچه پیدا شون نشده.»
انگار این جمله مثل آتشی بود که به پر
اینجا داره برف می باره؛ از اون برف های رویایی و انیمیشنی :)انگار کن فرشته ها اون بالا داشتن با بالشتا بازی می کردن و رو سر و تن همدیگه می کوبوندن و حالا ترکیده و داره رو سرمون پَـــر می باره ^_^
پــَر...پـــَــــر... پــَــــــــــــــــــر می باره... :)
+ محض تصور دونه های خیلی درشت برف.
اخه اینکه جلبک قرمز فیکوبیلین داره یا کربوهیدرات ذخیره ای فلوریدین داره یا حتی دیواره گالاکتان سولفاته و ترکیبات موسیلاژی داره و اینکه cyanidium به سنگ می چسبه به هیچ دردی نمی خوره و در میتونم بگم اگه اشتباه گفتم خونم مباحتون که در هیچ یک از لحضات زندگیم اینا به درد نمی خوره 
پیشنهادهایی برای معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری :
راه اندازی نظام  ایده پردازی:

ایجاد بانک ثبت ایده 

برگزاری جشنوار ه هایی برای تهییج  و فرهنگسازی و فراگیری ایده پردازی همچنین هدایت افکار و ایده های عمومی و به سمت نیازهای کشور
امتیاز دهی و ارزیابی ایده ها توسط کاررشناسان و مردم  با معیارهایی مانند :
 ابتکار و خلاقیت - توجه به اصول کسب و کار و توجیهات اقتصادی ایده و اختراع - ...
پیوند ایده های کارآمد با بازار و سرمایه های
مردمی
 آموزش شیوه
من نمیفهمم چجوریه که این کرونا کل دنیا رو تونسته تعطیل کنه و اقتصاد جهان رو به قهقرا ببره، اما یه آزمون نهایی فکستنی رو نتونسته تعطیل کنه؟! واقعا برام سواله‌ها! بعد اصلا باشه قبول تاریخ تعیین کردید ما بریم امتحان بدیم و فاصله‌ها رو زیاد کردید و فیلان؛ رفت و آمد رو میخواید چیکار کنید؟ اگر خدای ناکرده یک نفر این وسط کرونا بگیره چی؟؟ میفهمید کنکور اون بچه میره هوا؟ تلاش‌هایی که یکسال کرده بخاطر امتحان نهایی‌ای که مهم نیست میره هوا! واقعا نمی
خیلی جالبه واقعا...من تا همین امروز هزارتا فکر و طرح و ایده مو برای اینکه یه جوری به اون مدیرمون نشون بدم که خیلی تو اعمال تنبیه و مجازات بی عدالته داشتم و فقط به خاطر...به خاطر خیلی چیزا سرکوب کردم اونوقت امروز...امروز معاونش منو خواست دفترش..عصبانی بود...یه برگه A4 گذاشت جلوم که روش چهارخط فحش خیلی خیلی ناجور به خودشو و کل مدرسه نوشته بود.
خیلی راحت فقط گفت دیگه کارم میکشه به آموزش پرورش منطقه و احتمالا منتقل میشی یه مدرسه دیگه -_- یعنی حتی به خودش
حس الانم  شبیه آخرین دکتر فعال روی زمینه . دکترای دیگه ام هستن که اتفاقا خیلی هم ماهر ترن ، اما کرونا واسشون اهمیتی نداره و تو قرنطینه ی خونگی به سر می‌برن . دکتر خودش مریضه اما داره از آخرین مریضای کرونایی مواظبت می‌کنه . دلخوشیش اون لحظه ایه که مریض هاش سالم و سلامت ازش تشکر مس‌کنن و می‌رن . تا اینکه آخرین مریض مرخص میشه ، خودش می‌مونه و خودش . یه چند دقیقه بعد آخرین زانو می‌زنه و حالش بد می‌شه . و در حالی که داره داره نفس نفش می‌زنه و هنوز
معاون وزیر گفته: بیشترین تخلفات علمی مربوط به کپی کاری است. معاون پژوهشی گفته ها، توجه کنید! ایشون گفته اند: بیشترین تخلف "استفاده از متون دیگران بدون ارائه منبع و کپی‌کاری است."
ایشون برای کم اهمیت جلوه دادن ابعاد فاجعه اینجور حرفشون رو تموم کردند: البته به نسبت حجم بزرگی از مقالات که ما داریم این اعداد کوچکی است اما این وجود باید آن را به صفر برسانیم.
حتما به صفر می رسونید.
حالا قراره آئین نامه براش تدوین کنند لابد و دانشجویان و استید متخلف
با همکاری شورای دانش آموزی ،پیشتازان و سفیران سلامت طرح های متنوعی از اوائل سال تحصیلی در حال اجرا و پیگیری هستیم از جمله اجرای طرح کتاب و کتابخوانی،اجرای طرح تفکیک زباله ها ،اجرای طرح مصباح الهدی اجرای طرح حفظ جزئ سی قرآن که کمیته قرآن ملیکا کریمی مسئول پیگیری و پرسیدن از دانش آموزان و سپس ارجاع به معاون پرورشی،اجرای طرح صرفه جویی در مصرف برق و آب و گاز توسط کمیته بهداشت فاطمه دهقان  و اجرای طرح صحیح خواندن نماز و مکبری توسط  کمیته اقامه
دیشب خواب دیدم دارم با مریم ت صحبت می کنم و میگه با ملعون قرار داره و....
یه جوری احساس کردم آنچه بر سر من اومدده داره بر سر اون هم میاد ولی اون با زیرکی داره ملعون رو دست به سر می کنه...
خیلی دلم می خواست تو خواب بهش هشدا بد و بگم بی خیال بشه ولی دیگه بیدار شدم...
از اونجا که سر نرگسی هم خوابم درست بود و خواب دیدم خونه ملعونه و نهایتا هم همین شد پس!احتمال میدم که خبری در راه باشه...
مردک هوسباز کثیف..........
خدایا چرا نابودش نمی کنی.؟؟فقط روز به روز داره پ
الفرد ی پسر دبیرستانی مغروره که القصه خجالتی هم هست در بعضی مواقع موهای فر و مشکی داره و اصلا برای همینه که بهش میگن الفرد (؟) ، پوست برنزه ای داره و رنگ چشم هاش هم تقریبا قهوه ای هستن اما از دور احتمالا شما سیاه تشخیصشون بدین ، لبش به نسبت صورتش بزرگه اما نه اونقد که توی ذوق بزنه !
یه عینک میزنه که غالباً کثیفه ، کثیف که چه عرض کنم ، چرک از سر و روش می‌باره و از اونجا که الفرد کوسه هست با این که دیگه کف کرده اما هنور ریش نداره و اون هایی هم که داره
بسم الله مهربون :)
دلم میخواد استاد پاتولوژی کنارم باشه، بگیرم بکشمش رو آسفالت بلکه کمی دلم خنک شه. آخه بی انصاف مگه زبان اصلی درس میدی که زبان اصلی امتحان میگیری؟ خب من زبانم خیلی قوی نیست، بلدم ولی نمیتونم جواب بدم ~_~
یه کیسی داده بود گفته بود یه خانوم جوونه که سابقه درمان با کورتون داره، حالا مفصلش ورم کرده، قرمز شده، درد داره، در همه ی جهات حرکتش محدوده، نمیتونه تکونش بده، تب هم داره! تشخیص و اقدامتون چیه؟
اولش فکر کردم نقرس داره، بعد فکر
جلسه ستادی با حضور مدیریت و معاون پرورشی و شورای دانش آموزی در تاریخ 20|7|98دردبستان مشتاق برگزار گردیدو تصمیماتی مبنی بر برگزاری بهینه انتخابات اتخاذ شد.
1-کلیه دانش آموزان کلاس های سوم به بالا جهت برگزاری انتخابات توجیه شوند
2-شرایط عضویت به عنوان کاندیدا شدن برای دانش آموزان توضیح داده شود
3-کاندیداها در برنامه صبحگاه اهداف و نظرات خود را بیان کنند
4-دانش آموزان تراکت های تبلیغاتی خود را در معرض دید دانش آموزان قرار دهند.
5-شورای مدرسه صحت صل
یکی از دردناک ترین خبرهایی که تا الان شنیدم، مرگ حسین محب اهری بود ... اون فیلمش که دستمال دستش گرفته و با آخرین توانی که براش باقی مونده داره می رقصه ، اشکمو درآورد ...میدونید چیه ، یه سلبریتی مردمی همیشه تو قلب مردم جا داره. شاید خوشگل نباشه، شاید خوش تیپ نباشه، شاید پولدار نباشه، اما مردمی بودن یه چیز دیگست ... یه سریا تو قلب مردم جا دارن و هیچ وقت هم بیرون نمیرن از قلب مردم. این آدما کسایی هستند که نقاب به چهرشون نمیزنن ... خودِخودِ خودشونن ... نق
"از کرخه تا راین"یکی از فیلم‌های محبوب همسالان نسل من است.
شاید یکی از فراموش نشدنی‌ترین دیالوگ‌های آن آنجاست که نوذر (بسیجی بریده از انقلاب و متقاضی پناهندگی از کشور بیگانه) سیلی به صورت سعید (قهرمان بسیجی داستان) می‌زند و می‌گوید: "دیگه شاید نبینمت."
چندی قبل معاون محترم آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به این موضوع که ایران رتبه دوم فرار مغزها در جهان را داراست، گفت: 
"سالانه، ۱۵۰ تا ۱۸۰ هزار متخصص تحصیلکرده از کشور مهاجرت می‌کنند و لازم اس
کتاب شدن نوشته ی میشل اوباما توسط نشر هورمزد منتشر شده است. این کتاب مجموعه خاطرات دختری است سیاه پوست از طبقه ی کارگر که موفق شد در جایگاه بانوی اول ایالات متحده آمریکا قرار بگبرد. دختری که زمانی وکیل بوده برای مدتی در سمت معاون بیمارستان فعالیت کرد و دوره ای نیز معاون یک سازمان غیرانتفاعی. کتاب مجموعه ای است از سرگذشت این زن سیاه پوست و روزگار ورود و زندگی و سپس ترک کاخ سفید از زبان خودش.
کتاب شدن از پرفروش ترین کتاب های سال ایالات متحده ی آ
متن ترانه حمید علائی به نام دوست داره

دوست دارهوقتی نیستی دل من از غصه داغونهوقتی هستی و میخندی میشم دیوونهتو خودت خوب میدونی جونم به تو بستسداره باورم میشه دل به تو وابستسدوست داره میدونی این قلب دیوونههمین قلبی که بدون تو نمیتونهدوست دارهدوست دارهوقتی دوری ازم دنیا یه زندونهغصه ها میان سراغ من دیوونهمیدونم اگه نباشی کار دل زارهبعد تو چشمای من از غصه می باره.

منبع : سایت نکست وان موزیک

رییس یک کارخانه بزرگ، معاون خود را احضار کرده، به او می گوید: روز دوشنبه، حدود ساعت هفت عصر، ستاره دنباله دار هالی دیده خواهد شد. نظر به این که چنین پدیده ای هر هفتاد و هشت سال یک بار تکرار می شود، به همه کارگران ابلاغ کنید که قبل از ساعت هفت، با به سر داشتن کلاه ایمنی، در حیاط کارخانه حضور یابند تا توضیحات لازم داده شود. در صورت بارندگی، مشاهده هالی با چشم عریان (غیر مسلح) ممکن نیست و به همین خاطر کارگران را به سالن نهارخوری هدایت کنید تا از ط
یه روزی یه پدری به پسرش میگه: پسرم تو نمیخوای زن بگیری؟
پسره گفت نه بابا جون زن میخوام چیکار؟
پدر میگه اگه دختر بیل گیتس باشه چی؟
پسره خوشحال میشه و قبول میکنه
پدر، پیش بیل گیتس میره و میگه ببینم تو نمیخوای دخترت و شوهر بدی؟
بیل گیتس میگه معلومه که نه!
پدر میگه اگه معاون رییس جمهور باشه چی؟
بیل گیتس خوشحال میشه و قبول میکنه
پدر، پیش رییس جمهور میره و میپرسه ببینم شما معاون نمیخوای؟
رییس جمهور درخواست پدر رو رد میکنه
و پدر میپرسه اگه داماد بیل
شاعر میگه ...
بازم درد و دوتا چشمی که داره میگه برگرد و...
بازم درد و ...دلم کم کم داره یخ میزنه تو روزای سرد و...
بازم برف و ...
دلی که قد دنیا بات داره حرفو ...
بازم برف و...تو نیستی و یه مشت خاطره مونده زیر این برف و...
بازم برف...
؟؟؟
....
خدایی؟؟؟
سوز سردی میاد...انگار واقعا قراره دوباره برف بیاد...
 به وقت ۴۲ ام اسفند!

در روز دوشنبه 7 آبان 97 اولین جلسه ی شورای دانش آموزی مدرسه با حضور 10 نفر از اعضا و معاون پرورشی برگزار شد در این جلسه وظایف شورا و اهمیت آن برای اعضا توسط معاون پرورشی گفته شد و ...
 در ادامه ی جلسه سمت  هر یک از اعضا در شورا تعیین شد و از آنها خواسته هر کدام از اعضا سه نفر را به عنوان زیر گروه تعیین کنند.
یه روزی یه پدری به پسرش میگه: پسرم تو نمیخوای زن بگیری؟
پسره گفت نه بابا جون زن میخوام چیکار؟
پدر میگه اگه دختر بیل گیتس باشه چی؟
پسره خوشحال میشه و قبول میکنه
پدر، پیش بیل گیتس میره و میگه ببینم تو نمیخوای دخترت و شوهر بدی؟
بیل گیتس میگه معلومه که نه!
پدر میگه اگه معاون رییس جمهور باشه چی؟
بیل گیتس خوشحال میشه و قبول میکنه
پدر، پیش رییس جمهور میره و میپرسه ببینم شما معاون نمیخوای؟
رییس جمهور درخواست پدر رو رد میکنه
و پدر میپرسه اگه داماد بیل
دانلود آهنگ داره میریزه
هم اکنون به مناسبت تولد امام رضا (ع) ♫ دانلود مداحی داره میریزه گله که از آسمون با نوای مداح اهل بیت کربلایی جواد مقدم به همراه تکست و بهترین کیفیت آماده کرده ایم ♫
Download Old Nohe BY : Javad Moghdam | Dare Mirize With Text And 2 Quality 320 And 128 On

متن نوحه داره میریزه جواد مقدم
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
داره میریزه؛ گُله که از آسمون، داره میریزه رو سرِ زمین و زمون●♪♫
داره میریزه… میریزه…●♪♫
داره میریزه از آسمون؛ ستاره ملک●♪♫
میریزه باز خدا رو
میگفت مادرم کودک شو میدید که مجری از مادرای تو استودیو پرسید بچه تون کیو بیشتر از همه دوست داره ؟همون لحظه مادرم رو کرد به بابام گفت نرگس کیو دوس داره 
بابا گفت نرگس فقط گوشی دوست داره مامان گفت آ دخترتو نشناختی اون فقط خانم .... دوس داره هیچکدوم ما رو دوست نداره :(
----- 
دیشب یک کامنت از یک فرد روسی آمده بود که بعد از ترجمه متوجه شدم اونم منو دوس داره  و ابراز علاقه کرده
++++++
خواستم بگم عشق و محبتم داره تو دنیا پخش میشه ... شاید نفر بعدی تو باشی ...

آمارهای پروازی که از خرداد ماه امسال توسط سازمان هواپیمایی کشوری منتشر شد حکایت از کاهش میزان سفرهای داخلی در آخرین ماه بهار داشت.در بهار امسال مجموعاً ۱۵ هزار و ۲۷۰ سورتی پرواز داخلی انجام شده که نسبت به بهار سال گذشته (۹۷) که در مجموع ۱۶ هزار و ۶۷۵ سورتی پرواز انجام شده بود، ۸.۴ درصد کاهش تعداد پروازها را شاهد هستیم.

معاون بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری گفت:در شرایط فعلی که پیک سفرهای تابستانی است بطور میانگین عرضه از تقاضا بیشتر اس
معابر  فرسوده شهر زرند به زودی آسفالت خواهند شد 
 معاون فنی و شهرسازی شهرداری زرند از آغاز فاز سوم آسفالت معابر شهر زرند ظرف دو هفته اینده خبر داد .
به گزارش ندای زرند  مهندس احسان نوذری با اعلام این خبرگفت:طی قراردادی که با پیمانکار در سال 97بسته شده بود توانستیم بیش از 260هزار متر مربع از معابر شهر را زیر پوشش آسفالت ببریم.
مهندس نوذری در ادامه به آغاز فاز سوم اسفالت معابرشهر زرند اشاره کرد و گفت: این طرح نیز به زودی و در معابر فرسوده شهر زرند
شریعت نیوز  گروه فعالیت‌های قرآنی ـ معاون فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت فارس از فعالیت بیش از ۱۰ مدرسه علوم دینی اهل سنت در این استان خبر داد و گفت: این مدارس همگی در مناطق جنوب استان مستقر هستند.
رسول طهمورث‌پور، معاون فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت فارس در گفت‌وگو باایکنا از فارس، از فعالیت بیش از ۱۰۰ مدرسه علوم دینی اهل سنت در این استان خبر داد و گفت: برخی از این مدارس در دو بخش بانوان و آقایان فعالیت می‌ک
#فرهیختگان_خالدآباد
با افتخار به اطلاع همشهریان عزیز خالدآبادی می رسانیم ؛
با حکم سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی، جناب سرهنگ #احمدسعیدیان به سمت معاون مبارزه با جرائم جنایی ناجا منصوب شد.
#متولیان_خالدآباد
#متولیان_آقاعلی_عباس
لکه گیری معابر به صورت روزانه انجام می شود.
معاون خدمات فنی و عمرانی شهرداری زرند از اجرای عملیات لکه گیری معابر با هدف مناسب‌سازی سطوح معابر عمومی و رفع مشکلات عبور و مروری شهروندان خبر داد.
احسان نوذری معاون فنی و عمرانی شهرداری زرند از طرح لکه گیری معابر شهر زرند به صورت روزانه خبر داد و گفت: مهمترین مطالبات شهروندان بهبود وضعیت تردد در معابر شهری و زیباسازی محیط شهری است و اجرای این طرح های برای تحقق این امر تداوم خواهد داشت.
 به گزارش
                                          بسمه تعالی
     اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری                                                                   تاریخ20/1/98
  مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 شهرستان شهرکرد                                                           شماره : .........................                                                                                                            
. زندگی پستی و بلندی داره، ناراحتی داره شادی داره گریه و خنده داره همه‌چیز داره واسه همینم “زندگی” شده اسمش نمیتونم من این کلمه رو بدون همه‌ی چیزایی که گفتم تصور کنم غصه‌ها و ناراحتیا و شکستا هستن که ما رو قوی میکنن به ما درس میدن و کاری میکنن که قدر لحظه‌های شادمون رو بدونیم همین شادیا هستن که باعث میشن بتونیم با همه‌ی اون غصه‌ها و چیزای منفی کنار بیاییم... با همه‌ی این مکافات و مصیبتا من زندگی رو هنوزم دوس دارم... این حس باعث میشه که نارا
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در یادواره شهدای قرآنی مدافع حرم و یادمان شهید سلیمانی که به میزبانی شهرستان استهبان برگزار شد، گفت: وقتی می‌خواهیم در مورد هنر سخن بگوییم، چیزی بالاتر و والاتر از شهادت را نخواهیم یافت.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - پیام‌خبر (عکس)- پیام‌خبر (خبر) -
ادامه مطلب
حوصله‌ام سر رفته. کاری برای انجام دادن ندارم. دوتا از هم‌اتاقیام نیستن، اون یکی هم که هست با دوستش اومده و از دیروز همه‌اش دوتایی بیرونن. آخر هفته‌ای که می‌تونستم خونه باشم و اون‌جا حوصله‌ام سر بره رو مجبور شدم بیام دانشگاه، چون معاون آمورشی جدید دانشکده‌مون (که وسط انتخاب واحد این سمت رو گرفت)، با استثنای درسم موافقت نمی‌کرد و نوشته‌بود موافقت استاد لازمه. فی‌الواقع فلسفه‌ی استثنای آنلاین رو نمی‌فهمم، چون فرقی نمی‌کنه کدوم کنترل
یه ذره دیگه زید داره میاد خونه ما و من از سمینار اومدم و یه جورایی بهترین حالتی بود که میشد واسه این روزا تصور کرد ولی عدم حضور در لحظه من رو داره میکشه. یعنی چی؟
یعنی هیچکدوم از این اتفاقا برای من نمیفته و انگار که من خواب باشم یا تو رویا که این یه اسم چسان فسان داره تو علم روانشناسی.
خیلی مزمن شده این داستان. داره مغزم خرده میشه. فکر میکردم موقته ولی میدونی چند وقته همین حالم؟
فکر میکنم یکی از علتهایی که هست اینه که یه مدت هست زندگی داره روی خو

هر کی میبینه تو رو میشه عاشقت ♪
قلبم احساس عجیبی داره بهت ♪
کم کم خودمو جا میکنم تو دلت ♪
اصلا بگو نیاد کسی دور و برت ♪
اصلا بگو نیاد کسی دور و برت ♪
نگم برات قلبم داره بوم بوم میزنه برات ♪
نگم برات این ، دل داره پر پر میزنه برات ♪
نگم برات قلبم داره بوم بوم میزنه برات ♪
دلم برات پر میزنه به سیم آخر میزنه  ♪

دانلود آهنگ نگم برات
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: 112مدرسه در هشتمین دوره  طرح ملی دادرس یا دانش آموز آماده در روزهای سخت در سال تحصیلی 99 ـ 1398 در قم شرکت کردند.به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، محمد مصباحی با اعلام این خبر عنوان کرد: طرح ملی دادرس یا دانش آموز آماده در روزهای سخت شامل آموزش امداد و کمک های اولیه به دانش آموزان مدارس استان است.معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم افزود: به طور کلی سهمیه آموزشی استان قم در این طر
پسرک: از آقایونی که رو چونه‌شون ریش داره خوشم نمیاد!
من: همه رو چونه‌شون ریش دارن. بابا هم رو چونه‌ش ریش داره.
پسرک: نههه اونایی ‌که میشناسم که هیچی، اشکالی نداره، ولی مردهای غریبه از اونهایی که چونه‌شون ریش داره بدم میاد.
من: خودت هم بزرگ بشی رو چونه‌ت ریش در میادااا! :دی
پسرک: مهم نیست. مطمئن باش تا اون موقع این حسم رو فراموش کرده‌م!
من: :/

وااااقعا تا حالا هیچ‌وقت اینطور قانع نشده بودم :))
معاون سازمان امور مالیاتی کشور تاکید کرد: از مسافران عازم خارج از کشور تنها وجوهی که سابقا دریافت می‌شد، در آینده هم صول خواهد شد.
به گزارش ایسنا، محمد مسیحی با اشاره به ابهاماتی که پس از تصویب ماده 33 اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده توسط مجلس در اذهان عمومی شکل گرفته است، اظهار کرد: این مالیات همان وجوهی است که از گذشته و در حال حاضر از مسافران عازم خارج از کشور مطابق ماده 45 قانون مالیات بر ارزش افزوده دریافت می‎شود.
وی تاکید کرد: بنابراین
فرزاد فتاحی در سفر استانی خود به شهرستان کاشمر از در ابتدا ضمن دیدار با ریاست و معاون امور ورزشی بانوان و کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشمر از پروژه عمرانی نیمه تمام ورزشی در شهرستان ؛ استخر آبگرم سرپوشیده مجموعه تختی ، سالن ورزشی روستای قوژددر بخش مرکزی  ، پروژه خانه جوان شهرستان کاشمر بازدید نمودند .
ادامه مطلب
میدونین چیه من میدونم ک دوسم داره اما دیگ حرفای عاشقونش خوشحالم ننیکنع زیاد فقط ی درد میذاره رد بقیع دردا 
ی درد خیلی عمیق 
نمیدونم چرا اما عجیب دلم چن وقت نبودن میخاد 
نباشم ببینم همه اینا راسته واقعا؟ یا اونی ک من فک میکنم درسته . حقیقتی ک دلم نمیخاد هیچوقت باورش کنم اما
میخاستم اینجا از عشق و عاشقیمون بگم میدونم اما اینا هم جزوشه 
علشقی فقط خنده و خوشحالی نیس 
درد داره خیلیم درد داره اما فک کنم مال من بیشترم هس
دانلود آهنگ اسمم داره یادم میره شادمهر با لینک مستقیم
دانلود اهنگ شادمهر اسمم داره یادم میره mp3
دانلود اهنگ اسمم داره یادم میره چون تو نگام نمیکنی
آهنگ جدید و زیبای اسمم داره یادم میره

شادمهر اسمم داره یادم میره 320
دانلود موزیک ویدیو اسمم داره یادم‌ میره
اهنگ اسمم داره یادم میره از شادمهرعقیلی
دانلود اهنگ اعتنا شادمهر
جمال جعفر محمد علی آل ابراهیم التمیمی» ملقب به «ابومهدی المهندس» فرمانده میدانی و معاون رئیس سازمان الحشدالشعبی عراق، بامداد امروز در حمله هوایی آمریکا در بغداد به شهادت رسید. ابومهدی در سال ۱۹۵۴ در بصره متولد شد. او در سال ۱۹۷۳ وارد دانشکده مهندسی فن‌آوری و در سال ۱۹۷۷ فارغ‌التحصیل شد. او پس از اتمام خدمت سربازی در یک کارخانه آهن و فولاد در بصره مشغول کار شد و پس از آن مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم سیاسی را کسب کرد. پس از آنکه صدام در سال
به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از خبرگزاری رسمی کویت (کونا)، روحانی "صباح احمد جابر الصباح" شاه کویت، نخست وزیر را مکلف کرد وزاری جدید را معرفی بطی ء. امیر کویت نیز "ناصر صباح الاحمد الصباح" دستیار اول نخست وزیر و وزیر دفاع و "خالد الجراح الصباح" معاون نخست وزیر و وزیر ناحیه کویت را از منصب های خود برکنار کرد و "صباح جاوید الحمد الصباح" معاون مطلع وزیر و وزیر خارجه را مأمور رسیدگی به امور وزارت دفاع و "انس خالد ناصر الصالح" معاون نخست وزیر و و
سلام
امشب باز چهارشنبه بود من رفتم مراسم ..‌
مراسمش راستش مداح خیلی معروف یا سخنران معروفی نداره و یا اینکه خیلی منظم باشه ..‌ ولی من خیلی مراسمش رو دوست دارم بوی امام رضا میده ...
راستش این روزا برات دعا میکنم ولی دیگه براورده شدنش با خداست ..‌ 
 راستش من خیلی فرق کردم از نظر اعتقادی دیکه اون زهرای قبل نیستم خیلی اوضام بد شده ... دیکه مثل قبل نیستم ..‌ یادمه قبل بهم میگفتی صورتت معصوم ولی الان نه دیگه خودمم میفهمم احوالاتم مث قبل نی ..‌ .
مامانم چ
اون استاده بود که باهاش بحث و دعوا داشتم و نمره و این صوبتا
دیروز یه دعوای دیگه داشت باهام که این متن چی بود واسم فرستادی و رفتی این ور و اون ور پشت سر من حرف زدی و واقعا واست متاسفم که مثلا تو مذهبی هستی ولی نمیدونی نباید تهمت بزنی و ...
و من از اونجا که باید خودم رو کنترل کنم و حرص نخورم (چون هم قول دادم به یه بزرگواری که واسم خیلی ارزش دارند و هم به نفع اون بیماری نیست) عذرخواهی کردم و هیچی نگفتم
دیروز که با معاون آموزشی حرف زدم در مورد تغییر است
تلویزیون یه سریال داره میده همینجوری که دارم کار میکنم صداش از اون اتاق
داره میاد (اگه دستم بند نبود قطعاً قطعش میکردم!). یه خط در میون دیالوگ رد و بدل میکنن چرت و پرت میگن از خجالت
هم درمیان! یجورایی انگار تیکه میندازن به هم یا جملات لایک خور میگن!! این
چه وضع دیالوگ نوشتنه؟! چی میزنن اینا مینویسن؟! هه! :) بابا هجو هم دیگه حدی داره! اولین باره از تبلیغات استقبال کردم! آخیش سرم رفت! :/
بسم الله
کلا از اسم حمزه خوشم می آد... 
هم مفهوم سنگینی داره و هم اسم فردی بزرگ در اسلامه
و هم واژه های ساده داره
اصلا یه معصومیت و اقتدار خاصی داره این اسم حمزه
شاید ابوحمزه هم را به این خاطر دوست دارم
حمزه کلا برام ایستگاه برگشت به نقطه شروع دوباره است
هر وقت درجا می زنم به حمزه و کمیل رجوع می کنم برای بازگشت به دامن خدا
برای زیر نگاه خدا بودن... 
حمزه بودن هم آرزوست
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در مردادماه سال ٩٤ به همراه جمعی از معاونان و مدیران عالی‌رتبه  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان، بازدیدی از شرکت بیان به عمل آوردند. در این بازدید از محصولات دانش‌بنیان و دستاوردهای علمی بیان به‌خصوص فعالیت‌هایی که به اعتلای نام ایران در میان نخبگان علمی جهان منجر شده است تقدیر گردید.
دریافت
دریافت
ادامه مطلب
قهرمان هرکس تو زندگی اش خودشه! چه بخواد چه نخواد چون داره خودشو کنترل میکنه نه قهرمانای دیگه رو! امیدوارم رسما با قدرت قهرمان زندگی خودمون بشیم، چیزی که باید اتفاق بیفته!
فضای وبلاگ نویسی به طور محسوسی تو این گرمای تابستون داره سرد میشه؛ وبلاگ ها حذف میشن! نویسنده ها خداحافظی میکنن!what's going on!?
بوسیله گزارش گیرایی شناسایی رسانی وزارت علوم، دکتر مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ابلاغ بخشنامه ای به روسای دانشگاه ها و مراکز آموزش برجسته کشور از آنان خواست تا از سال تحصیلی آینده نسبت به حذف و ممنوع ساختن چاپ کاغذی آخر نامه ها و موارد مثل اقدام کنند. در متن بخشنامه یادشده آمده است: «در راستای سیاست های دولت محترم و با توجه بوسیله نامه شماره 97/100/45423 مورخ 97/11/11 معاون محترم مهتر جمهور و رییس سازمان محیط زیست
خودت گفتی:
همانا با هر سختی، آسانی ای هست
پس همانا با هر سختی، آسانی ای هست.

این فرمایشت، به یک معنا، اشاره نمیکنه به ظهور؟
سختی ای بالاتر و دردناکتر از این هست؟ فرمانروا بنظرت برای شیعه دردی از این بالاتر هست که امام داره اما نمی‌بینتش؟ امام داره ولی تنها...هم خودش تنهاست هم امامش...شیعه ای که دین داره اما بهش عمل نمیکنه...آرزوی رسیدن به لحظه ی دیدار فرمانروا رو داره، دیداری که هم خودش راضی باشه هم فرمانروا...آرزو داره اما تلاشی براش نمیکنه
‍معاون فنی و عمرانی منطقه 19 از تکمیل 100 درصدی تعدادی از پروژه های پایلوت مناسب سازی سال جاری خبرداد.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، محمد مهدی گندمی در پنجمین نشست کمیته مناسب سازی که با حضور و اعضای کمیته برگزار شد با اشاره به اتمام عملیات مناسب سازی در چهار پروژه پایلوت گفت: معابر شهرداری جنوبی، بلوار شقایق و شکوفه و فاز یک بوستان 22 بهمن با پیشرفت فیزیکی 100 درصد، آماده افتتاح هستند.وی ادامه داد: اقدامات مناسب سازی ساختمان سرای محله ش
بسمه تعالی
     اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری                                                           تاریخ 5/8/ 97
 مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 شهرستان شهرکرد                                                     شماره :
                دبستان هاتف کیان                                                                                          پیوست ــ                                  
ـــــــــــــ
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در واکنش به اظهارات اخیر "کریمی قدوسی" که علیه او مطرح کرده است، اظهار کرد: حیف است که در جمهوری اسلامی عمرمان را در پاسخگویی به اتهام زنی‌های توخالی و پوچی که یک سری افراد مطرح می‌کنند، تلف کنیم.
ادامه مطلب
از دید حاکمان خبرنگاری که سوال می‌پرسد سائل است، نیازمند است. باید شهرداری امثال آن‌ها را از سطح شهر جمع کند تا این همه تخم لق در دهان مردم نکارند. انقلاب کردیم تا شخص اول مملکت را پاسخگو کنیم، شخص اول زالد و ولد کردند، حالا باید زورمان به نگهبان سرویس‌ بهداشتی برسد و اگر بتوانیم او را بابت اسکناس‌های کثیف پاسخگو کنیم. راست می‌گویید عالیجناب! زن و بچه را چه به سوال و جواب؟ خبرنگاران هم دو حالت بیشتر ندارند یا زن هستند یا بچه، با این تفاوت ک
چند روز نبودم پس سلام علیکم :)میان ترم داشتم هنوزم ادامه داره پروژه داشتم هنوزم ادامه داره__________________________نیمه شعبانه راستیییی عیدتون مبارک ؛)__________________________الان کلاس دانش خانواده دارم ولی یه آقایی اومده داره درباره ی تیپ شخصیتی و این چیز میزا حرف میزنه یه سری حرفاش عالیه یه سریش چرته@_@ بهترینش که من عاشقشم اینه که خیلی گوش بده خیلی دقت کن و با دقت ببین ولی کم حرف بزن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها